0949 373 000     info@veractivity.sk

SEO služby

Venujete sa vlastnému biznisu a nemáte veľa času na optimalizáciu vášho webu? 

Potrebujete konečne výsledky vo vyhľadávaní a nemáte čas ? Nastavím Vám optimalizáciu eshopu, osobnej alebo firemnej stránky podľa vašich skutočných predstáv. Hlavnou úlohou SEO  je budovať povedomie o vašej značke, zvýšiť návštevnosť na web stránke a priviesť Vám zákazníkov pripravených na nákup alebo objednanie služby. 

Mojim cieľom je dosiahnutie kvalitných výsledkov, kde zákazníkom optimalizujem weby na maximum. 

SEO 

Optimalizácia pre vyhľadávače je technický marketingová služba, ktorá sa skladá z on-page a off-page SEO. Jednoducho povedané SEO na webe a mimo webu. 

On-page SEO 

Optimalizácia všetkých častí webu ako čas načítania webu, mobilná verzia, použiteľnosť webu, prístupnosť webu, stav kľúčových slov, duplicitnosť obsahu, názov url, názov značiek html, kvalita obsahu webu, prehľad metaznačiek, sitemap a robots txt, presmerovanie url, vnútorne spojenia, množstvo subdomén, geografické zacielenie, externé prepojenie, obrázkové atribúty a kvalita kódu.

Off-page SEO 

Všetky činnosti vyvíjane mimo vášho webu ako budovanie spätných odkazov( prirodzené odkazy, ručné budovanie prepojenia, vlastné vytvorené odkazy), marketing sociálnych sieti, hosťovské blogovanie, spomínaná zmienka o značke, ovplyvňujúci marketing. Získavanie odkazov z externých webových stránok je najčastejšia používaná činnosť pri off-page SEO nazývaná ako linkbuilding.

seo sluzby

On a Off page SEO 

Sú rovnako dôležité pre jedinečné nákupy tovarov a služieb od zákazníkov. Napríklad priemerná webová stránka umiestnená na popredných miestach vo vyhľadávači nezaručuje veľké nákupy, ako aj kvalitná webová stránka umiestnená na 3 strane vyhľadávača. On-page a Off-page SEO sú dôležité faktory umiestnenia vo vyhľadávači Google.  Na začiatku vždy naplánujem zostavenie SEO stratégie, vykonanie technického SEO auditu webovej stránky a nastavenie základných prvkov pre meranie výsledkov a pokroku.

Mám záujem o SEO služby

Volajte nonstop na 0949 373 000 alebo info@veractivity.sk