SEO

Venujete sa vlastnému biznisu a nemáte veľa času na SEO služby vášho webu? 

SEO služby

Potrebujete konečne výsledky vo vyhľadávaní a nemáte čas ? Nastavíme Vám optimalizáciu eshopu, osobnej alebo firemnej stránky podľa vašich skutočných predstáv. Hlavnou úlohou SEO  je budovať povedomie o vašej značke, zvýšiť návštevnosť na web stránke a priviesť Vám zákazníkov pripravených na nákup alebo objednanie služby. 

seo služby pre malé firmy

Odborná SEO konzultácia!

Potrebujete pomôcť pri SEO a neviete čo ďalej? Máme pre Vás SEO konzultáciu! Stačí vyplniť formulár pre odbornú SEO konzultáciu a poslať požiadavku. Odpoviem Vám e-mailom a presné sa dohodneme na dátume a čase.

Tel. číslo firmy, esopu
Email webu, firmy

SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače je technický marketingová služba, ktorá sa skladá z on-page a off-page SEO. Jednoducho povedané SEO na webe a mimo webu. Sú rovnako dôležité pre jedinečné nákupy tovarov a služieb od zákazníkov. Napríklad priemerná webová stránka umiestnená na popredných miestach vo vyhľadávači nezaručuje veľké nákupy, ako aj kvalitná webová stránka umiestnená na 3 strane vyhľadávača. On-page a Off-page SEO sú dôležité faktory umiestnenia vo vyhľadávači Google.  Na začiatku vždy naplánujeme zostavenie SEO stratégie, vykonanie technického SEO auditu webovej stránky a nastavenie základných prvkov pre meranie výsledkov a pokroku.

 • On-page SEO

  Optimalizácia všetkých častí webu ako čas načítania webu, mobilná verzia, použiteľnosť webu, prístupnosť webu, stav kľúčových slov. 

 • On-page SEO

  Duplicitnosť obsahu, názov url, názov značiek html, kvalita obsahu webu, prehľad metaznačiek, sitemap a robots txt. 

 • On-page SEO

  Presmerovanie url, vnútorne spojenia, množstvo subdomén, geografické zacielenie, externé prepojenie, obrázkové atribúty a kvalita kódu.

 • Off-page SEO

  Všetky činnosti vyvíjane mimo vášho webu ako budovanie spätných odkazov-prirodzené odkazy, ručné budovanie prepojenia, vlastné vytvorené odkazy.

 • Off-page SEO

  Marketing sociálnych sieti, hosťovské blogovanie, spomínaná zmienka o značke, ovplyvňujúci marketing

 • Off-page SEO

  Získavanie odkazov z externých webových stránok je najčastejšia používaná činnosť pri off-page SEO nazývaná ako linkbuilding.