SEO služby

Neviete prečo sa vaša firemná, webová stránka neumiestňuje na popredných miestach vo vyhľadávači ? Zistite výsledok rýchlo a okamžite! Dajte si spracovať u nás audit webu na on-page a off-page SEO. Výsledky SEO analýzy Vám doručíme do 48 hodín. Podľa vypracovanej analýzy webu Vám ponúkneme SEO stratégiu na vylepšenie umiestnenia vo vyhľadávači a získania nových zákazníkov.

seo strom

Vysvetlenie obrázka – optimalizácia pre vyhľadávače (Search Engine Optimization) je ako strom v záhrade. Keď sa o strom (SEO) staráte a zveľaďujete, dosahujete výsledky veľkej úrody ovocia (návštevnosť, zisky).   

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je technický marketingová služba, ktorá sa skladá z on-page a off-page SEO. Jednoducho povedané SEO na webe a mimo webu.

On-page SEO je optimalizácia všetkých častí webu ako čas načítania webu, mobilná verzia, použiteľnosť webu, prístupnosť webu, stav kľúčových slov, duplicitnosť obsahu, názov URL, názov značiek HTML, kvalita obsahu webu, prehľad metaznačiek, sitemap a robots.txt, presmerovanie URL, vnútorne spojenia, množstvo subdomén, geografické zacielenie, externé prepojenie, obrázkové atribúty a kvalita kódu.

Off-page SEO sú všetky činnosti vyvíjane mimo vášho webu ako budovanie spätných odkazov( prirodzené odkazy, ručné budovanie prepojenia, vlastné vytvorené odkazy), marketing sociálnych sieti, hosťovské blogovanie, spomínaná zmienka o značke, ovplyvňujúci marketing. Získavanie odkazov z externých webových stránok je najčastejšia používaná činnosť pri off-page SEO nazývaná ako linkbuilding.

On a Off page SEO 

Sú rovnako dôležité pre jedinečné nákupy tovarov a služieb od zákazníkov. Napríklad priemerná webová stránka umiestnená na popredných miestach vo vyhľadávači nezaručuje veľké nákupy, ako aj kvalitná webová stránka umiestnená na 3 strane vyhľadávača.

On-page a Off-page SEO sú dôležité faktory umiestnenia vo vyhľadávači Google.  Na začiatku si musíte vždy naplánovať zostavenie SEO stratégie, vykonanie technického SEO auditu webovej stránky a nastavenie základných prvkov pre meranie výsledkov a pokroku.

Miestne SEO

Miestne SEO nazývane Local SEO. Veľa firiem a podnikateľov, ktorý vlastnia kamenné obchody si hovoria, načo nám bude webová stránka a SEO? Opak je pravdou, miestne SEO zabezpečuje 90 % nákupov priamo v kamenných obchodoch a 65 % zákazníkov je do 20 km od obchodu. Obchodné údaje, webová stránka, online údaje, firemné adresy, prevádzkové hodiny a telefóne čísla sú nevyhnutné v dnešnom modernom, online svete. Miestne SEO Vám nastavíme tak, aby Vás potenciálni zákazníci našli vo vašej lokalite (presný kraj a okres).

Medzinárodne SEO

Medzinárodné obchodovanie je pre SEO komplikovanejšie. Medzinárodné obchodovanie závisí od vašich zdrojov, podnikania a nových klientov. Z cieľového trhu Slovenska je najjednoduchšie prejsť do Česka.  Podobný jazyk a obsah, potrebujete len vytvoriť webovú stránku a zacieliť na potencionálnych zákazníkov. Komplikovanejšie je už prechádzať na cieľové trhy Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Belgicka a pod. Tam potrebujete novú štruktúru URL, proces marketingu a obsahu, zdroje a zacielenie zákazníkov.

SEO pre internetový obchod, mindshare a branding, výrobu, priamy marketing, reputáciu značky, ideologické a politické vplyvy Vám nastavíme v SEO agentúre podľa vašich predstáv a cieľov. Informácie ziskáte na  info@veractivity.sk 0949 373 000 .

seo agentura
linkbuilding
seo test