SEO služby a analýzy

Potrebujete konečne výsledky vo vyhľadávaní a nemáte čas ? Nastavíme Vám optimalizáciu eshopu, osobnej alebo firemnej stránky podľa vašich skutočných predstáv. Hlavnou úlohou SEO  je budovať povedomie o vašej značke, zvýšiť návštevnosť na web stránke a priviesť Vám zákazníkov pripravených na nákup alebo objednanie služby. 

seo služby pre malé firmy

Výhody SEO služieb pre Vás

 • Zvýšená viditeľnosť

 • Presná cieľová skupina

 • Dlhodobé výsledky

 • Okamžítá návštevnosť

 • Napredovanie zákazníkov

Odborná SEO konzultácia zadarmo!

Potrebujete pomôcť pri SEO a neviete čo ďalej? Máme pre Vás SEO konzultáciu zadarmo! Stačí vyplniť formulár a poslať požiadavku. Odpovieme Vám e-mailom a presné sa dohodneme na dátume a čase.

SEO služby

Optimalizácia pre vyhľadávače je technický marketingová služba, ktorá sa skladá z on-page a off-page SEO. Jednoducho povedané SEO na webe a mimo webu. Sú rovnako dôležité pre jedinečné nákupy tovarov a služieb od zákazníkov. Napríklad priemerná webová stránka umiestnená na popredných miestach vo vyhľadávači nezaručuje veľké nákupy, ako aj kvalitná webová stránka umiestnená na 3 strane vyhľadávača. On-page a Off-page SEO sú dôležité faktory umiestnenia vo vyhľadávači Google.  Na začiatku vždy naplánujeme zostavenie SEO stratégie, vykonanie technického SEO auditu webovej stránky a nastavenie základných prvkov pre meranie výsledkov a pokroku.

 • On-page SEO

  Optimalizácia všetkých častí webu ako čas načítania webu, mobilná verzia, použiteľnosť webu, prístupnosť webu, stav kľúčových slov. 

 • On-page SEO

  Duplicitnosť obsahu, názov url, názov značiek html, kvalita obsahu webu, prehľad metaznačiek, sitemap a robots txt. 

 • On-page SEO

  Presmerovanie url, vnútorne spojenia, množstvo subdomén, geografické zacielenie, externé prepojenie, obrázkové atribúty a kvalita kódu.

 • Off-page SEO

  Všetky činnosti vyvíjane mimo vášho webu ako budovanie spätných odkazov-prirodzené odkazy, ručné budovanie prepojenia, vlastné vytvorené odkazy.

 • Off-page SEO

  Marketing sociálnych sieti, hosťovské blogovanie, spomínaná zmienka o značke, ovplyvňujúci marketing. 

 • Off-page SEO

  Získavanie odkazov z externých webových stránok je najčastejšia používaná činnosť pri off-page SEO nazývaná ako linkbuilding.

Kvalitná SEO analýza

Podľa kvalitnej vypracovanej SEO analýzy webu Vám vieme poukázať na prípadne chyby a nedostatky. Máme odborné a osvedčené analýzy od SEO Power Suite a Ahrefs, audit eshopov, webových a firemných stránok, ktoré Vám ukážu správny smer napredovania. SEO audit a analýza je súčasťou SEO (Search Engine Optimization). 

Zistite výsledok rýchlo a okamžite!  SEO analýza obsahuje množstvo grafov a tabuliek pre indexovanie a prehľadávanie, lokalizáciu, presmerovanie, kódovanie a technické faktory, obrázky, URL, odkazy, faktory spätných odkazov, on page faktory, indexovanie vo vyhľadávačoch, rýchlosť načítania webu pre PC a mobil.

Naša SEO analýza obsahuje veľa dôležitých údajov a grafov!

Pre Indexovanie a prehľadávanie analyzujeme zdroje so stavovým kódom 4xx, zdroje so stavovým kódom 5xx, zdrojov z indexovania, stránka 404 je nastavená správne, robots.txt súbor a xml sitemaps.

Analýza lokalizácie obsahuje jazykové verzie, stránky s prvkami hreflang, nesprávne jazykové kódy, neplatná URL adresa, chýbajúce spätné odkazy, konfliktné prvky hrelfang, nekanonické stránky s prvkami hreflang, chýba x predvolených hodnôt a neúplné hodnoty hreflang.

Na presmerovanie analyzujeme pevné www a nie www verzie, problémy s verziami stránok HTTP/HTTPS,  stránky s presmerovaním 302, stránky s presmerovaním 301, stránky s dlhými reťazcami presmerovania, stránky s meta obnovou a stránky s rel canonical. 

Ohľadom kódovania a technických faktorov analyzujeme ako sú priateľské k mobilom, stránky HTTP s problémami so zmiešaným obsahom, stránky s viacerými kanonickými adresami URL, stránky s rámikmi, príliš veľké stránky.

Pri analýze obrázkov kontrolujeme rozbité obrázky a prázdny alternatívny text. 

Analýza URL stránky ohľadom dynamickej adresy URL a príliš dlhej adresy URL.

Odkazy na webe analyzujeme pre nefunkčné odkazy, stránky s nadmerným počtom odkazov a počet dofollow odkazov na webe. 

Faktory spätných odkazov kontrolujeme počet prepojených domén, počet IP adries, počet blokov, počet nofollow odkazov.

Dôležitá analýza on-page faktory pre prázdne meta nadpisy, duplicitné meta nadpisy, dlhý meta nadpis, prázdny meta popis, duplicitný meta popis a príliš dlhý meta popis.

Indexovanie vo vyhľadávačoch analyzujeme pre indexovanie počet  v Google, indexovanie počet  v Bing, indexovanie počet  v Yahoo a rýchlosť načítania domény ohľadom rýchlosť načítania na PC a rýchlosť načítania na mobile.

Analýza umiestnenia a smerovania odkazov v krajinách alebo umiestnenia odkazov ako text a obrázok.

Spracujeme Vám kvalitná SEO analýzu webu, eshopu do 48 hodín od požiadavky a pošleme na váš e-mail!