0949 373 000     info@veractivity.sk

Linkbuilding získavanie nových, kvalitných odkazov

Pri SEO a linkbuildingu je veľmi dôležitá priorita získavania kvalitných, spätných odkazov na prvoradom mieste. Dobrý odkaz z vysoko navštevovanej webovej stránky môže priniesť dobrú návštevnosť a výborny predaj tovarov a služieb. Pokiaľ má webová stránka autoritu a je relevantná (napríklad blog o oblečení – máte eshop predaj tričiek), návštevníci sú pripravení na priamy nákup.

Mám v ponuke tématické, slovenské blogy, weby a magazíny!! Presné informácie posielame cez info@veactivity.sk .  

Spracujem Vám zadarmo analýzu vaších odkazov, eshopu do 48 hodín od požiadavky a pošlem na váš e-mail!

 

kvalitne odkazy

Kvalitné odkazy musia pridávať hodnotu pre SEO (umiestnenie vo vyhľadávači) a priamy kontakt zákazníkov (predaj, návštevnosť, otázky, informácie).

Počas procesu budovania odkazov stanovujem cieľ, ktorý chcem v časovom horizonte dosiahnuť.  Dĺžka dosiahnutia stanoveného cieľa pri získavaní odkazov závisí od konkurencie vášho odvetvia. Samozrejme každému musí byť jasne, že ziskavanie odkazov nebude z jedného dňa na druhý. Zameriavam sa na dlhodobý horizont (6 až 14 mesiacov), postupné napredovanie vo vyhladávači a návštevnosti.

Nezabúdam na sociálne siete. Odkazy sú síce nofollow, ale zdieľanie a návštevnosť sociálnych sieti je veľká.  Dnes je viac ľudí na Facebook, Twitter ako na webe a blogu.

Zameriavam sa na stratégie rôznych odkazov podľa typov:

  • odkazy na vašu domovú web stránku
  • odkazy obsahujúce vašu značku / názov spoločnosti
  • odkazy na kľúčové slová / podľa vyhľadávania tovarov, služieb
  • odkazy na vnútorné web stránky /  kategórie a produktov

Môžem uvedené odkazy kombinovať podľa hodnotenia kľúčových slov v porovnaní s konkurenciou. Nepracujem iba na vytváraní odkazov ako jednorázovej aktivite, ale získavam kvalitné odkazy  v dlhodobom  horizonte. Budovanie kvalitných, spätných odkazov spájam s vytváraním obsahu na sociálných sieťach. Kombinácia zaručuje zvýšenie návštevnosti a zisku pre vaše podnikanie. 

 Mám záujem o kvalitné odkazy

Volajte nonstop na 0949 373 000 alebo info@veractivity.sk